Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata ilyen felfújható matraccal?

Figyelt kérdés

[link]


egy rokonnál aludtam ilyenen, és hát sokkal kényelmesebb mint a jelenlegi ágyam, szerintetek lenne értelme ilyet használni hosszabb távra?



2012. aug. 11. 20:53
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekünk is van egy ilyenünk, de csak akkor használjuk, ha kevés a hely és a nagyszülőknél vagyunk. Nekem tetszik, de szerintem jobban jársz a normális ággyal. Otthon ne cseréld le az ágyad egy ilyenre.Egyébként pedig megéri.
2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendszeres használatra nem alkalmasak. Kikopnak és utána engednek. Viszont új állapotban rendkívül kényelmesek.
2012. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért gondoltam rá mert viszonylag olcsó, így akár évente is tudnám cserélni, jelenleg matracot használok ágykerettel, de az ilyen 40-50e ft árkategóriánál drágábbat nem nagyon engedhetek meg magamnak, viszont ezeket széttfexem általában 1-2 év alatt, és akkor még mindig olcsóbban jönnék ki egy egy ilyen 10e fts matrac pótlásával:)
2012. aug. 11. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem épp dekorativ és könnyen lyukad


Nekem 1-2 napig kényelmes,utána szenvedek tőle.

2012. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jelenlegi anyagi helyzetemben, a dekoratív szót hírből sem ismerem:) mindenesetre megvettem mert olcsóbb mint egy normál ágy vagy matrac, egyenlőre kényelmes.
2012. aug. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!