Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kikapcsolási értesítőn...

A kikapcsolási értesítőn szereplő dátumok közül mennyi esély van rá, hogy a legkorábbi, vagyis a holnapi napon jönnek kikapcsolni az áramot?

Figyelt kérdés
Mert szerdán már be tudnám fizetni, holnap viszont még nem... És az első kikapcsolási dátum holnap, a hét többi napja és a jövő hét kedd és szerda.
2012. aug. 13. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

90%. Amúgy korábban kellett volna intézkedni részletfizetést kérni. Így a kiszállási díj, le és felszerelési díj stb. tízezrekkel drágítják a folyamatot.

Majd ha "kártyás" órát tesznek fel nem lesz gond ilyenekre. :)

2012. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Komolyan 90%? Úhhh... És már ez ellen nem lehet semmit csinálni? Csak mert így 3 gyereket beiskolázni, pluszban még tízezreket kifizetni úgy, hogy egyedül nevelem keresek, nem hiszem, hogy menne.

2012. aug. 13. 20:20
 3/23 anonim ***** válasza:
Már ma fel kellett volna venned a kapcsolatot a szolgáltatóval. Az egy nap haladékot biztos megkaptad volna. De ha holnap nyitásra odamész vagy korán reggel telefonálsz, lehet, hogy el tudsz még érni valamit. Miért hagytad az utolsó pillanatra? Vannak ugyan csodák, de nem az ELMÜ-nél vagy más villamos szolgáltatónál!
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam kétszer, csak nem nagyon volt már a telefonomon pénz, így az a kétszeri gépes hang, ami közli, hogy "túlterhelt a vonal", le is vette az összes pénzemet.
2012. aug. 13. 20:25
 5/23 anonim válasza:
Én is jártam már így a Telenornál, pénteken kaptam fizut, akkor tudtam volna rendezni a számlámat, felhívtam Őket kedden, elmondtam, hogy ne kapcsoljanak már ki csütörtökön, mert pénteken rendezem, de sajnos nem engedték. Pofátlanul azt mondta az ügyintéző, hogy kérjek kölcsön addig, Ők nem várnak egy fél napot sem. Drukkolok Neked, hogy az ELMÜ talán engedékenyebb, szerintem telefonálj még holnap reggel nekik.
2012. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

1. újra!


Még reggel meg lehet próbálni telefonon legalább részletfizetést kérni. A fent említett költségek tízezrekkel drágítják a folyamatot.

2012. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Igazából szerdán már kifizetném az összes tartozásomat, csak a plusz 23 ezer forint már nem menne. És holnap reggel max a szomszédból telefonálok egyet nekik munka előtt, hátha megértőek lesznek, de az is érthető, ha nemet mondanak.

De 1 napot remélem, engednek.

2012. aug. 13. 20:39
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb megoldás, de ha megoldható ne legyen otthon holnap senki,ne tudjanak bemenni,hátha azzal is nyertek egy napot!
2012. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy a szomszédunk előtt van a villanypózna, arról a póznáról pedig a föld alatt jön az áram. Szóval gondolom, nem szükséges nekik bejönni. Vagy valami papírok miatt muszáj?
2012. aug. 13. 20:54
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha családi házban laksz, mindenképpen a póznáról kötik le, ahhoz nem kell bemenni és nem kell otthon lenned.
2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!