Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budaörsön a Szívárvány utcai...

Budaörsön a Szívárvány utcai 10 emeletes panelházakban hogyvannak felosztva a lakások? Illetve hány négyzetméteres lakások találhatók a házban?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 17:51
 1/7 anonim válasza:
53-54 nm-esek. Többféle felosztás van, vannak erkélyesek, erkélytelenek, 1 nagy szoba, két félszobával, vagy két nagy szoba étkezővel. Ált azt lehet mondani h jó az elosztásuk.
2012. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

Egy konkrét kérdésem lenne hozzád:

Egy emeleten 6 lakás van ugye.A középső lakásokhoz tartozik erkély?

2012. aug. 31. 15:25
 3/7 anonim válasza:
Egy emeleten 10! lakás van, 5-5 a két oldalon.
2012. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Honnan nézve a középső?:-)

Mi a sarkon lakunk, ott van, mellettünk nincs, a szemben lévő oldalon van, a mellettük lévőnél van, amellett nincs.

2012. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez a szivárvány utca 1, 3, 5-re igaz. Mind 10 emeletes, de a szemben lévő házak más elosztásúak, ott nem tudom mi a helyzet. Azok asszem nagyok, 80 nm körüliek, és 18-20 milla körül vannak:-S
2012. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azokra a házakra gondolok ami a patkó utcai buszmegálló(végállomás felé)vannak.A zöld kék és szívárvány színűre.
2012. okt. 4. 12:46
 7/7 anonim válasza:
igen, az előbb hülyeséget írtam, szemben nem 10 emeletesek a házak. tehát az 1. 3. 5-re gondolhatsz. azokról írtam, azokat ismerem, itt lakunk
2012. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!