Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináltok a felhalmozódott...

Mit csináltok a felhalmozódott újságokkal, szórólapokkal? Gyűjtitek, vagy esetleg irány a szemetes?

Figyelt kérdés
Tömbökben lakoktól azt is kérdezném, hogy mit szóltok ahhoz, ha valaki bemegy, és a postaládákból kidobott papírokat a kijelölt gyűjtőhelyből saját célra elviszi?

2012. aug. 21. 23:05
1 2
 1/12 kovpet ***** válasza:
100%
A szelektív gyűjtőbe teszem.
2012. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
én gyűjtöm, majd a suliba viszem -kapnak érte pénzt amit újításra költenek...
2012. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtjük. Amíg voltak gyerekek a házban, addig ők elvitték papírgyűjtésre. Mostanra sokan csináltattak (újra) cserépkályhát, egyéb kályhát, így pl. eltüzelik.
2012. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Az egyik ismerősöm gyűjti.. De néha tömbökbe is bejárkál, és azokat is összegyűjti. Állítása szerint havonta 5-6 000 Ft-ot kap érte.

2012. aug. 22. 10:30
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez a nem bűn. akik a szemétbe dobták azoknak már úgysem kell. ha nem egy magánszemély, akkor egy cég csinál belőle hasznot.

ha lenne olyan nehezebb sorsú ismerősöm, aki ezzel boltol, szívesen odaadnám neki, én szeretek másokon segíteni.


amúgy mi a szelektívbe dobjuk, vagy hagyma-krumplipucoláshoz használom.

2012. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekünk évek óta csak gyűlik és gyűlik.

Lehet, hogy utánanézek milyen átvevő helyek vannak a környéken.

Köszönöm. Mindenkinek ment a zöld kezecske !

2012. aug. 22. 12:59
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő ajánlotta, hogy gyűjtsem, és akár városokban a tömbökből is. Viszont nem vagyok biztos abban, ha összefutnék egy lakóval, jó szemmel nézné.
2012. aug. 22. 13:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mindig a szelektívbe viszem. Viszont annak nem örülnék, ha valaki (szerencsére nálunk postaládába dobják) a ház előtt lévő tartóból (ha lenne nálunk ilyen), idő előtt elvinné (1-2 nap), és emiatt maradnék le valamilyen akcióról.

Jön 15-20 féle, de ebből ca. 5-6 db érdekel, a többi nem kell, de ahhoz az 5-6-hoz viszont ragaszkodom. Persze, ha lejárt, akkor megy a szelektívbe.

2012. szept. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szelektív



vagy iskolai papír gyüjtés

2012. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm !
2012. szept. 2. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!