Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havanna lakótelepről véleménye...

Havanna lakótelepről vélemények? (Bp)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hallottam negatív dolgokat erről a lakótelepről, napjainkban is ilyen rossz a helyzet ott? Van ott egy kiadó albérlet, a lakótelep szélén, elég bizonytalan vagyok a továbbiakat illetően...

Köszi a válaszokat!



2012. aug. 27. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Én mellőzném, hasonlónak tűnik közbiztonsági szempontból, mint a 8. kerület belseje, de még csak keresztülmentem rajta. Nézd meg, hogy neked hogy tetszik.
2012. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Kispesten lakok, ugye mellettünk van Havanna. Nos, én még csak azokkal a buszokkal se szeretek menni amik arra mennek. Nagyon fura arcok laknak ott. Persze van kivétel, de kínáltak már arra fényes nappal droggal, máskor graffitiző fiatalok borítottak fel, amikor meglátták a háztulajt. Az alkoholisták aránya mindenhol magas, de nah... Szóval tényleg 8. került, Kőbánya "rosszabb" részeihez hasonlít. Szoktam nézni a lakásokat én is, nem tudom, hogy mennyi az albi díja, de 40 körül már pl.: itt is találsz nálunk lakást és mi viszonylag (persze a Vas Gereben utca része nálunk is gázos) csendesebbek vagyunk, mint Havanna.
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Semmivel nem rosszabb, mint máshol, sőt, kamerák mindenütt, rendőri jelenlét, csak a híre rossz, mert valakik elterjesztették. Ennél ezerszer rosszabb helyek vannak.
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Melyik szélén? Ha az elején 1-től, vagy 2-től, akkor az a legjobb hely.
2012. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jolinar válasza:

Keresztül mentél rajta és megítélted, hogy olyan mint a nyolcker?

Na ezért rossz a híre.

2012. aug. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt a 2010-es bűntérkép, nézd át:

[link]

2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A szélén van az elbérlet, a vége felé...

Az ára miatt jó lenne, de nem szeretnék félelemben élni sem (22 éves lány vagyok).

Várok még véleményeket!

2012. aug. 27. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, keresztülmentem, pár százszor, kocsival is, busszal is, biciklivel is. A 136-os busz utazóközönsége magáért beszél. Lehet védeni, lehet térképeket linkelgetni, attól még rossz hely marad. A 18. kerület minimális része Havanna, a többi családi ház, csak ezért jók a statisztikák.
2012. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Nem a busz utazóközönségét kell nézni, hiszen szinte mindenkinek kocsija van és azzal jár dolgozni.
2012. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én csak azért nem laknék ott, mert kinn van a halál kukiján. amúgy ott is gyakoroltam anno a vezetést az oktatómmal. igaz fényes nappal, és úgy nem tűnt olyan alja helynek, de valahogy a hangulata elég nyomasztó volt számomra.


Kőbányát, meg a 8 zűrös részeit jobban ismerem, na ott tuti nem élnék.

van egy halom jobb lakótelep, igaz lehet, h kicsit drágább, de jobban megéri többet fizetni, mint gyomorgörccsel hazajárni.


pl. a 11 nyugis, normális környék, és ha társbérletben laksz, akkor meg lehet úszni reális áron.

2012. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!