Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ablaküvegen lévő karcolásokat...

Ablaküvegen lévő karcolásokat ki lehet valamivel javítani?

Figyelt kérdés
600-as csiszolópapírt olvastam az interneten, az nem karcolja mégjobban össze?
2012. szept. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mély a karc, akkor reménytelen, bármilyen finom csiszolópapír is csak mattítani fogja.
2012. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fúróferkó ***** válasza:

A 660-as papir egy kicsit sem karcolja össze,mert a rajta levő csiszolóanyag puhább,mint az üveg.

Gyémánt pasztát kell venni,és avval kipulírozni.A gyémántpaszta tubusban (mint a fogkrém)kapható profi csiszolóanyag üzletben.Preciziós hidraulikus és egyéb szelepeket csiszolnak vele.

2012. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

600 vagy 660-as papír? Nedvesen vagy szárazon kell csiszolni?

A gyémánt paszta milyen árban van? Ahhoz kell valami polírozógép is?

2012. szept. 10. 18:20
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezzel a szer hatásos lehet?

[link]

2012. szept. 10. 18:25
 5/6 fúróferkó ***** válasza:

Az ipari gyémántalapú profi csiszolóanyagok nem a legolcsóbb termékek között vannak,de profi anyag.A mostani árát nem tudom,nekem itt van egy maradék a fiókomban régről.

Keresgélj a guglin valamit!

Az autókhoz forgalmazott hasonló termékek amit feltettél talán jó lenne .Én nem bíznék benne,mert ezek a széria hobby "autós " cuccok viszont (nagyrészben) paraszt vakításnak készülnek.Ennyi pénzért ért talán egy próbát megérne.

2012. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fúróferkó ***** válasza:

Elfelejtettem a választ egyik kérdésre:Kell-e gép hozzá?

Erre van egy praktikus válasz:sok apró kalapácsütés előbb-utóbb azonos hatású lesz egy nagy kalapácsütéssel.

Természetesen egy kis egyenes csiszológép filckoronggal meggyorsíthatja,kényelmesebbé teszi a fényesítés folyamatát.

De ha nincs ,csak kitartás kérdése és készen lesz.

2012. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!