Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szobanövény párásítása hogy...

Szobanövény párásítása hogy oldható meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nem a virágspriccelőre gondolok mer az max 1 órát párásít, hanem egy olyan variációra, most találtam ki, nemtudom van e ilyen és működik-e. az lenne hogy egy nagyobb tálba vizet teszek, és fákkal áthidalom a tálat többször, és arra teszem a növényem cserepét. szóval egy vizes tál felett áll, úgy hogy nem ér a vízbe. így gondolom a folyton párolgó víz biztosíthatja neki a kellő párát, vagy nem jól gondolom?

2012. szept. 17. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

nagy tál,rá kövek (fa elrohad),és rá a növény


Nekem a bonsai van így megoldva,plussz naponta spriccelem is

2012. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kavicsos-köves megoldás tényleg hatásos, én mindegyik növényemet így tartom. Ha nagyobb helyed van, akkor egy magasabb falú kavicsos tálcára is rakhatod őket, ekkor még hatékonyabb a párásítás; de vigyázni kell, nehogy a növények rothadni kezdjenek a nagy párától.
2012. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!