Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Párna probléma, csomóban a...

Párna probléma, csomóban a párnabélés. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy a párnám (nem tollpaplan) bélése totál csomókban van...mikor megvettük szép sima egyenletes volt.

Van rá valami trükk, hogy újra sima legyen ne csomós? Vagy egy megoldás van...venni másikat? Ötletek?



2012. szept. 18. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre egy megoldás van, méghozzá a kuka. :)


Mi is így jártunk sajnos, újat kellett venni. Viszont a csomós párnán a kiskutyánk nagyon jól érzi magát, tehát nálunk nem ment kárba. :D

2012. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, sejtettem, hogy nincs rá megoldás :) Sajna költözéskor ez volt akciós, eleinte jó volt és a tollpárnát nem nagyon szeretem, mert mindig szurkál, ha kibújik egy ^^.

Lehet mégis tollpárna kéne az legalább nem csomósodik, vagy esetleg van még már ilyen alternativa? Puha párna csomósodásmentes?

2012. szept. 19. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!