Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudunk csinálni a boltívve...

Mit tudunk csinálni a boltívvel? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Saját házat vettunk, és kitaláltuk, csináltatunk egy boltívet, ami a nappalit és főzőfulkét fogja elválasztani egymástol. Egyik rokon rögtön fel is ajánlotta, hogy majd ő megcsinálja. Nagyon rendes volt, de már amikor készult, kicsit probáltam terelni az én elképzelésem felé, de nem sok sikerrel. Erre teljesen más lett, mint amit én elképzeltem. Most már félig kész, de szerintem nem lett jo. Kérem az írjon, aki ért is hozzá...Segítséget kérnék...



2012. szept. 18. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


te ilyet szeretnél,igaz?


Amit ő csinált se csunya,de nem boltiv


visszabontani és rendesen megcsinálni lehet

2012. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem boltív...


Mondjuk nem rossz, én meghagynám.

2012. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igen, kicsit ívesebbre gondoltam volna. Az ötlet az nem rossz, kár is lenne már lebontani, de nekem így egy kicsit fura...pontosabban ha a közepe magasabbra esett volna, akkor még talán tetszene is, valami ötlet kellene, amivel ívesebbé lehetne tenni.
2012. szept. 18. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ív az a határ, ami még nagy szakértelmet nem igényel. Az ettől ívesebbhez már kéne érteni is hozzá. Amúgy szép, mert szimmetrikus ív lett, magasságok is jók.

Ettől függetlenül ha én ide boltívet tennék, lejjebbről indítanám az ívet, alacsonyabbra hoznám a két végpontot.

Így ha kiemeled rendes ívre, az szinte érinteni fogja a mennyezetet. De ez csak egy ötlet, így sem mutat rosszul.

2012. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtato válaszodat :). Igaz, hogy lesz alatta egy pult, bal oldalt, ami kb. közepéig fog érni, ahol egy tarto "oszlop" lesz...lehet, akkor máshogy fog mutatni.
2012. szept. 18. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!