Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van egy kanapécm-esnk, aminek...

Van egy kanapécm-esnk, aminek kivehető a vastag 14cm habszivacsa. Kislányom többször lepisilte. Hogyan, mivel, vagy hogy tudnám kitisztítani?

Figyelt kérdés

Már kivettem a szivacsot,és (csak zuhanyzónk van)kimostam amennyire tudtam,jól megtapostam,2 napig szárítottam,de megint érzem a pisi szagot.Panelban lakunk így ki sem tudom vinni,nincs hol száradnia a szobán kvül..a huzatot sikerült kimosni,kis lavor,mosószeres víz..hamar meg is száradt..

Milyen szert használjak,vagy hol tudnám kitisztíttatni?egy 2méter*90cm kb 14cm vatag szivacsot?

és kb mennyibe lenne?

Köszönöm a válaszokat.


2012. szept. 18. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én biztosan újat vennék bele. Nyilván a belsejébe is belecsurgott és a víz nem ért odáig. Kertben lehetne kitisztítani, úgy, hogy alaposan eláztatod a matracot mosószeres vízzel, aztán hagyod száradni. De sok ideig szárad. Én nem vacakolnék vele.
2012. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendes, illatosított kárpittisztító habbal bekened, alaposan bedörzsölöd egy szivaccsal, hagyod megszárazni a napon (kiviszed az erkélyre), majd leporszívózod róla a habot.
2012. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg ecetes vízzel átitatni csak ott ahol a pisi érte, majd hagyni megszáradni. Egy darabig biztos érződni fog az ecet szaga, de el fog múlni.
2012. szept. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!