Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a csináljak? Hogy kell?

Mi a csináljak? Hogy kell?

Figyelt kérdés

Apa azt mondta hogy akkor festhetem ki a szobám ha én csinálom. De nem tudom hogy hogyan


13/L



2012. szept. 22. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

1. mindent kipakolsz vagy középre húzol

2. az ablakokat, csöveket leragasztod

3. valakivel kiszedeted a konnektorokat és kapcsolókat, zacskót húztok rá és összegumizzátok

4. a padlót lefóliázzátok


5. ha meglazult a festék, spaknival leszeded

6. ha valahol egyenetlen a fal, kigletteled, majd lecsiszolod - ezt a két műveletet azért jobb, ha apukád csinálja, főleg ha sokat kell glettelni, mert elég fárasztó és precíz munka


7. kis hengerrel (lakkozóhenger) vagy ecsettel a sarkokat, éleket kifested

8. nagy hengerrel először a plafont, aztán a falakat kifested

9. ha kell, megismétled a 7-8. műveleteket. ha azonos színű lesz a szoba, akkor elég csak a festék rá egy vagy két rétegben, ha más színűt szeretnél, akkor valószínűleg alapozóréteg is kell

10. a száradási idő után jól körülnézel (természetes fénynél!!), hogy mindenhol ok-e, ha nem, akkor korrigálsz

11. leszeded a fóliákat, ragasztásokat, valakivel visszaszerelteted a konnektorokat, örülsz :)


Lényegében ennyi az egész, nem annyira bonyolult. Hogy milyen és mennyi festéket, egyebeket kell venni, arról célszerű a boltban az eladótól érdeklődni.

2012. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 22. 14:59
 3/3 neteran válasza:

Nagyon hasznos a tanács, főként így pontokban szedve.

Köszönöm én is!!!

2012. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!