Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Soknak számítanak a következő...

Johnnyibra kérdése:

Soknak számítanak a következő rezsi költségek? 41 m2-es, Budapesti, földszinti lakás esetén. Ketten lakunk a párommal.

Figyelt kérdés

Nappali villany: 210 Kwh

vízfogyasztás: 21 m3/2 hónap

Szerintem a víz elég sok, talán a vízórával lehet valami gond?!


2012. szept. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg.

Víz akkor kell ennyi legyen ha naponta tele engeditek a kádat fürdeni,mosol heti 10 adagot,és ömleszted a mosogatásnál a vizet.

Villany attól függ mik mennek.

2012. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok. Én 40 m2-en lakok, kb. 60 kWh-t fogyasztok áramból és havi 2 m3-t vízből.


Nem hiszem, hogy a vízórával gond lenne, de miért nem nézed meg? Megnézed a vízórát, fogsz egy literes mérőkancsót, kimérsz 5 liter vizet és megnézed utána is.

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A villany rengeteg. (Hacsak nem azzal főztök, vagy bojler van, vagy azzal fűtötök.)

A víz egy kicsit sok.

2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Villany nekünk úgy 100KwH,hogy hűtő,kisfagyasztó,2 számitógép,tv,nem energiatakarékos égők és egy 10literes villnybojler a konyhában.

Víz nekünk úgy 5m3 havonta hogy zuhanyzunk naponta,van hogy 2x is, folyó vizben mosogatok és heti 5-6 adag mosás megy egy 12 éves mosógéppel...

Mi is ketten lakunk

2012. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én havi 4-5 m3 vizet fogyasztok. Villanyt nem tudom kw-ra, de nem is nagyon érdekelt, mert ilyen havi 1800 Ft-os számla jön rá, tehát nem lehet sok..


48 nm2, 1 fő fixen, és néha alszik itt nőstény is.

2012. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennyi vizet biztos, hogy nem fogyasztotok el. Valahol elszivárog a falban? Mindenképpen nézessétek meg!


A villanyhoz nem tudok hozzászólni, mert tudni kéne, hogy mi működik nálatok árammal.

2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A villany nem vészes, a víz sok, nekünk nyáron, öntözéssel, medencetöltéssel, 3 főre volt ennyi...
2012. szept. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A villanyhoz nem értek, de a víz sok szerintem.

Mi 3-an lakunk 50 m2-en és 11 m3-re fizettünk átalányt, aztán beszereltettük a vízórát, most max 4 m3 a fogyasztásunk havonta.

2012. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!