Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiköltöznénk Pestről a jó...

Tina70 kérdése:

Kiköltöznénk Pestről a jó levegőre 2 évessel Diósd-ligetre lakni. Milyen ott az élet?

Figyelt kérdés
Tetszik a hely maga,de van egy kis félsz bennünk. Óvoda,iskola,orvosi rendelő milyenek? Csak az Interspar van,más bev.hely? Játszótér? Szerintetek?

#Diósd #diósd-liget
2012. szept. 28. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Miért nem költözhetnél?

Képzeld el, máshol is élnek emberek kisgyerekkel, nemcsak Pesten, hanem egész kis falvakban is. Mégis életben maradnak, létezik vidéken is óvoda, iskola, orvos, üzletek.

2012. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Párom rokonai ott laknak, nyugdíjasok már, néha meg szoktuk látogatni őket nyáron. Nekem nagyon tetszik Diósd, főleg a nyugisabb része, ami nem az út mellett van, hanem fent a dombon, ahol most épülnek az új házak, egy félig üres "lakóparkban". Friss levegő, szinte semmi zaj, nyugalom.

Az más kérdés h nincs 5 hipermarket amiből lehetne válogatni, és nem árt ha van autó a családban, ettől függetlenül én bevállalnám.

Amúgy eladó a házuk..:D Csak már elég régi építésű:)

2012. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Intersparon kívűl ha van autótok akkor könnyen elérhető Érden a CBA, Tesco, Lidl, Aldi.

Van a közelben egy nagy új játszótér, ott mindig sokan vannak.

Egyébként nekem Diósd olyan semmilyen, úgy összeolvad Érddel.

2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Diósd még sajnos nagyon Budapest, nagyon város, és nagyon drága.
2012. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
12.57-nek: a kérdésem nem az volt,hogy élnek-e ott emberek,de köszi...
2012. szept. 29. 00:38
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a többi hasznos választ :)
2012. szept. 29. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!