Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi kell hozzá? Pontosan mi...

Mi kell hozzá? Pontosan mi tartozik a B energetika kategóriába?

Figyelt kérdés
Párommal igényelnénk a szocpolt, 2 bevállalt gyerekre, utána olvastunk már, de azt nem láttam sehol hogy kell-e hozzá önerő. kell, és ha igen mennyi ? azt tudom hogy annyi feltétele van hogy valamelyikünk fél éve dolgozzon, legyen gyerek, vagy vállaljunk, egyikünk se legyen 40, ne legyen köztartozás, meg B energetika kategória. annyi érdekelne hogy kell-e önerő (mennyi) és hogy egészen pontosan a B energetika kategóri mit takar... és feltételezem vájogházra nem adnak, igaz...
2012. szept. 30. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy példa ...5 millió lenne a ház,ti kapnátok pl 600ezer szocpolt így már csak 4,4 milliót kell beletennetek.
2012. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, köszönöm a választ, tökéletesen tisztában vagyunk vele.. nem értem hogy ha valaki kérdez valamit, mért másra válaszolnak -.-" valaki esetleg, aki hajlandó a fent leírtakra válaszolni??? köszönöm szépen..
2012. okt. 1. 07:01
 3/7 anonim ***** válasza:

a vályog ház messze van a "B" kategóriától, úgy "G" lehet. szigetelni kellene.

ha B-be tartozik az épület, akkor a jelenlegi szabályozásnak megfelelő a szigetelése.

de ha szigetelnétek szalmabálával a vályogot(azzal lehet)akkor könnyedén és olcsón elérhető lenne a B vagy A is

2012. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, oké. :) köszi.
2012. okt. 1. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

de azt nem láttam sehol hogy kell-e hozzá önerő. kell, és ha igen mennyi ?

annyi érdekelne hogy kell-e önerő (mennyi)


Most akkor miről beszélünk???????????????? Te se vagy azzal tisztába,hogy miket irkálsz............gondolkozz kicsit... Vagy ha netán arra gondoltál mert minden bizonnyal igen,ha nem a kérdésedre válaszoltam,hogy akkor igen,önerőből kell bemenni intézni a dolgokat!!!!

2012. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát marhára nem arra gondoltam hogy szocpol mellett kell-e pénz házvásárláshoz, szerintem tökéletesen egyértelmű hogy igen. engem az érdekelt hogy ahhoz hogy igényeld, kell-e önerő, mint egy hitelhez, vagy nem.. -.-" gondolkozz te, és ne okoskodjál nekem... szevasz -.-
2012. okt. 2. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Bu.kó pic.a!!!!!

Ha normális írtál volna az első hozászolásomhoz akkor részletesen kifejtettem volna neked mindent és a pontos menetét is a második hozzászólásomba,de neked....kapd össze magad és járjál utána,de szánjál rá bőven időt!!!

2012. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!