Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel fűtsünk a fürdőszobában?...

Mivel fűtsünk a fürdőszobában? Kell majd egyáltalán?

Figyelt kérdés

Gázos téglalakásba költöztünk.

Két szoba,konyha,fürdő,tároló.

Konvektor van a két szobában.

A fürdőben nincs fűtés,állítólag így sem lesz hideg,de én ebben nem hiszek igazán.

Nem szeretném ha sokkal több lenne a villanyszámla.

Mivel fűthető be a fürdő?

Vagy létezhet hogy tényleg bemegy oda a meleg? (mi és a szomszédok minden oldalát fűtjük)


Eddig panelban laktam,ott a fürdőkád alatt volt a fűtéscső,jó volt.


2012. okt. 1. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én fürdőm is körbe volt fűtve, ráadásul egy kémény nélküli gázbojler is oda eregette a meleget, még is kellett egy elektromos kiegészítő fűtés, mert hideg volt...
2012. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gáz fali melegítővel.

KI KELL VÁGNI A FÜRDŐSZOBAAJTÓ ALJÁT, HOGY JOBBAN CSERÉLŐDJÖN A LEVEGŐ A FÜRDŐSZOBÁBAN.

Szóba jöhet még infra csöves hősugárzó.

2012. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Lefelejtettem: csak albérlet,nem alakithatunk rajta igazán,rengeteget nem is szeretnék költeni

Az ajtó az nyitva lesz folyton szerintem.


Benn van egy gázos átfolyós vizmelegitő,annak van őrlángja.

2012. okt. 1. 14:22
 4/10 anonim válasza:
Az elektromos hősugárzó rendesen befűt és nem is a legdrágább megoldás.
2012. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én lakásom pont ilyen. Ha nagyon mínusz van, akkor elkel benne valami kis fűtés. Én 6000.- Ft-ért vettem hőtárolós villanykályhát. Max. 20-30 percre elegendő beüzemelni fürdés előtt, mielőtt elkezdel fürdeni, nyugodtan lekapcsolhatod. Mivel hőtárolós, minimum 2-3 ember símán megfürdik, azzal a meleggel.

Ha nincs nagyon mínusz, akkor nem szoktam bekapcsolni, mert akár a szobából, ill. a szomszédok által kapott fűtéssel el lehet lenni egy zuhanyzás erejéig.

2012. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

milyen fajtát vettél ennyiért?

én csak nagyon drágákat látok így hirtelen

2012. okt. 1. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Így keresd: elektromos hőtárolós villanyradiátor. Alakra, kinézetre mint a 6 tagú központi fűtéses radiátor, csak villannyal működik. Én új üzlet nyitási akciójában vettem. De másik üzletben láttam ugyanazt a tipust 8-15 ezer között, attól is függ, hány radiátor-tag van benne. Állítólag Tescoban is árulják. Érdemes szétnézni.
2012. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bandi bácsi ***** válasza:
Olajradiátornak is szokták hívni, mivel a hőtároló közeg valamilyen olaj.
2012. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha elektromos, akkor inkább egy infrapanelt, mert sokkal kisebb a teljesítménye, a hatókörében jól fűt.ha állványra teszed hordozhatóra is lehet csinálni, máshol is használhatod,termosztátot is lehet hozzá kötni.

de sztem nem lesz hideg.

2012. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Olajradiátort inkább nem,még szüleimnél volt,villanyóra pörög tőle nagyon és nem fűt be annyira hamar.

Nézegettem, ventillátoros melegítőt néztem ki,ára se sok,1 vagy 2 kwh-t fogyaszt,az sztem elég lenne.

2012. okt. 2. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!