Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Illóolaj párologtatás, milyet...

Illóolaj párologtatás, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Kizárólag párologtatásra szeretnék illóolajat venni, olyat, ami megnyugtat.

Melyik gyártót ajánljátok? Nem akarok nagyon drágát, de gagyit sem szeretnék, aminek aztán semmi illata nincs. És milyen illatokat ajánlotok?



2012. okt. 1. 18:32
 1/3 anonim válasza:
ebben nem szokott túl nagy különbség lenni, nem is láttam még 400 ft-nál drágábbat. Még az olcsóbbaknak is jól párolog az illata, legalábbis ezt tapasztaltam. Nekem a narancs és a 'kelet varázsa' volt eddig a kedvencem. De volt 'stresszoldó' illatú is, ami kicsit ilyen ópiumos illat volt, mint amilyen az ajándékboltokban lenni szokott. :)
2012. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 esnek:az ilyen olcsó illóolaj nem illóolaj, csak aroma.

egy illóolaj drága.

nyugtató a levendula,ilang-ilang... de guglizd ki és megfogod találni mi mire jó, sok honlap van.

Próbáld meg az Aromaxot, az jó minőség, de ami jó az hasonló árban is van.

2012. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor aromaxot fogok venni, abból már úgyis van jojoba, argán, és makadámia, ezeket haj és bőrápolásra használom:)
2012. okt. 1. 21:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!