Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beázott az alsó szomszéd elég...

Beázott az alsó szomszéd elég rendesen de nem én voltam mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az alsó szomszédnak időszakosan beázik a nappalija nagyon csúnyán de csak egy bizonyos helyen.Az én nappalimban semmien víz forrás nincsen. Van olyan ,hogy folyik náluk a falról a víz . De akkor ha annyi folyik akkor nálam is kell valami beázás foltnak lenni de nincsen.A szomszéd erősen állítja ,hogy én voltam!Mit tegyek?

2012. okt. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen típusú épületben laktok, illetve milyen időjárás esetén jelentkezik a beázás?
2012. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Panel,Beton, azt nem tudom ,hogy mikor szoktak beázni most szóltak előszőr.
2012. okt. 2. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
A házgyári nagypanelos épületeknél néha előfordul, hogy a rossz tetőszigetelés miatt bejutó esővíz nem a legfelső lakónál, hanem a panelok között leszivárogva néhány szinttel lejjebb okoz problémát. De nem biztos, hogy a tető szigetelése a rossz, hanem előfordulhat, hogy a szél fújta neki az esővizet az épület homlokzatának és a rossz vízszigetelés miatt bejutott az épületen belülre. Nálunk ma elég sok eső esett, gondolom nálatok is, ha így beázott. A panelházakban nincsenek rejtett csövek, az összes közmű az erre a célra kialakított alagútban halad (wc mögött). Maximum a radiátor csöve szivároghat, de ez nem túl gyakori eset. Ellenőrizd, hogy nem-e forog valamelyik vízóra akkor is, ha nincs megnyitva semmi. Ha nem, akkor beszéljetek a közös képviselővel, mert ezt akkor a ház pénzéből kell megoldani.
2012. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömnél (10 emeletesben) az esővíz elvezető csatorna volt eldugulva/szétrohadva és attól áztak be a lakók a 4.-en!

Letoltunk egy kamerát, mert rejtett csatorna volt, és akkor láttuk meg a hibát!

2012. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!