Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eső után a tetőtéri ablak...

Eső után a tetőtéri ablak alatti fal nedves lesz. Ez az ablak "hibája" vagy a ház fala szigetel rosszul?

Figyelt kérdés

Nem vészesen, eddig nem láttuk, csak most színes lett a korábbi fehér helyett a fal és azon látszik, hogy átnedvesedik. Nem tudom, hogy ez az ablak miatt van v. a ház fala ázik át.

Köszi a választ!


2012. okt. 3. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ezt mi innen nem tudjuk megmondani, mindkettő lehet, de szerintem az ablak valószínűbb, ott sokkal több a hibalehetőség. Be volt csukva rendesen? Nálunk a tetőtéri ablakok beengedik a vizet, ha nincsenek tökéletesen becsukva. Tisztísd meg az ablakot, az illeszkedő felületeket is, hátha csak a kosz miatt engedi át a vizet. Sok szerencsét!
2012. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korábban erre építész ismerősöm mindig azt mondta, bádogozási hiba. Az ablak tetőbe való beépítésekor körülveszik vízzáró rétegekkel, ez sérülhetett meg...
2012. okt. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen, rendesen be volt csukva, nem folyt be egyáltalán a víz, néztem, "csak" a fal lett nedves.

Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 4. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!