Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A gázóra leolvasásakor a...

A gázóra leolvasásakor a számla végén szokott lenni egy dátum, hogy mikor kell lejelenteni a gázórát. A legutóbbi számlámon sajnos nem találtam dátumot. Ilyenkor mikor kell bediktálni a gázórát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is kell, mert most a leolvasó jön leolvasni. Ez legalább évenként egyszer megtörténik.
2012. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A volt Dégáz átállt arra, hogy a hónap utolsó 3 napját adja erre 27-31 között. Amit én kaptam számlát azon rajta a dátum, persze az is lehet, hogy jönnek a leolvasók. Ettől függetlenül én a helyedben beküldeném az óra-állást.
2012. okt. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a "volt DÉGÁZ"- nál vagyok. Minden hónap 10. és 15. között kell beküldenem az óraállást(interneten). Augusztusban van az éves leolvasás ekkor nem is fogadja el a program tőlem!
2012. okt. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

A múlt havi számla mellé volt rakva egy külön levél, abban tájékoztattak, hogy átálltak arra, hogy hó végén készítik a számlákat, azóta az van a számla alján, hogy diktáljak 27-31 között. (Volt Dégáz-os) Persze, hogy ez most mennyire lett részükről egységes, ki tudja? :)))

2012. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szolgáltató területi egységenként osztja be az éves leolvasás idejét. Van ahol januárban, van ahol szeptemberben végzi. Ez azonban minden számla alján szerepel, hogy mikor!
2012. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!