Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék valami otthonról...

Szeretnék valami otthonról végezhető (internetes-, távmunkát) vállalni, tudtok ajánlani megbízható kereset-kiegészítő lehetőséget?

Figyelt kérdés

A rendes főállásom mellett szeretnék még valamit csinálni, amivel havi pár ezer forintot meg tudok keresni pluszban.


Óvatos vagyok az ilyennel kapcsolatban, nyilván az interneten sok a kamu. Ezért szeretném ha valaki, akinek tapasztalata van és tud valami megbízható lehetőséget segítene. :)



2012. okt. 8. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Ez olyan dolog, mint a Hófehérke és az okos rendőr...:)

(csak a mesében...)

2012. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja! Lábjegyzet: a megbízhatót nem úgy értem h fix havi 50-60 ezer forint, hanem hogy nem kamu és átverés, hanem amit elvégeztem azért mindig meg is kapom a fizetségem. :)
2012. okt. 8. 13:43
 3/4 anonim válasza:
68%
Oriflame tanácsadói munka nem érdekli esetleg? :)
2012. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem. A munkahelyemen is többen foglalkoznak ezzel, és azokban a körökben ahol mozgok, már nem lenne lehetőség kialakítani új vevőkört. "Házalni" pedig nem szeretnék.
2012. nov. 8. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!