Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kevés pénzből új...

Hogyan tudok kevés pénzből új életet kezdeni egy idejen helyen?

Figyelt kérdés
Ötleteket, tippeket várok arra, hogyan tudnék teljesen új életet kezdeni egy olyan városban, ahol senkit sem ismerek? Teljesen magamra maradtam. Segítsetek nekem!
2012. okt. 15. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is találj munkát. Ha az van akkor jönnek a munkahelyi kapcsolatok, majd idővel a többi is és máris nem idegen a hely.
2012. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először mindenképpen keress valami munkahelyet. Ha kevés pénzed van, akkor mindenképpen olyat kéne keresned, ahol szállást is biztosítanak... Onnantól kezdve, hogy ez megvan már építgetheted a jövődet. Lassan, de biztosan. Persze, tudom én, hogy nem könnyű. Eleve melót találni nagyon nehéz a mai világban, hát még ilyet ahol szállást is biztosítanak. De nem lehetetlen! Én mindenesetre sok sikert és nagyon nagy kitartást kívánok Neked! Sikerülni fog, csak higyj benne nagyon és légy kitartó!
2012. okt. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megpróbálok egyedülálló nőként, társ nélkül is boldogulni valahogy...

Szállást biztos hogy nem találok, albérletet meg csak akkor fizethetem, ha van munkahelyem.

2012. okt. 15. 12:13
 4/4 anonim válasza:
Esetleg még távolabb élő barátok segíthetnek, vagy rokonok. (ha van ilyen, bár nem ismerem a helyzetedet) Vagy pedig még netes barátok akiknél egy kis ideig meghúzhatod magad míg nem találsz magadnak szállást.
2012. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!