Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megígérte a szakember, hogy...

Megígérte a szakember, hogy eljön a munkát elvégezni, de azóta sem jött el! Ti is jártatok hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 04:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ált. a gázszereőknél divat ez,3X-4X kell rátelefonálni,aztán kb 1-2hét csúszással ideér.
2012. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen fel kell hívni hogy már már nem aktuális mert másik szakembert akarsz keresni mivel ő nem jött .Nálam bevállt másnap ott volt.
2012. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, végül kerestem más szakit. Könyörögni nem fogok senkinek.
2012. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosi robert válasza:
Ket napig hitegettek hogy szallitjak a szekrenyunket az uzletbol. 2 nap szabi.Zaras elott odamentem es kertem a szallitas vezetojet.Igy-ugy mondta.Eleg hangosan valaszoltam,akkor hozza el a hatan!Igy 3 nap elment a szabadsagombol.Azon a nyaron a sors ugy hozta hogy telekszomszedom lett.
2012. okt. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es Telekszomszédként rápiritottál? Nem mindegy,akivel már megbeszéltél egy árat és azért el kellett volna jönnie,ám a következő szakember nem biztos,hogy ugyanazért a szerelési költségekkel fogja neked megcsinálni!
2012. okt. 26. 03:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem adtál előleget, és nem akarsz civakodni, szerintem 2/5 a legjobb megoldás. Ha a "mester" (közhasználatú neve:svihák) netán nyavalyogni kezd az elmaradt meló miatt, fenyegesd meg kártéritési perrel (hiszen eljárásával Neked kárt okozott). Ha viszont előleget vett fel, szólitsd fel ennek azonnali visszafizetésére, ha 8 napon belül ez nem történik meg, irány az illetékes Kamara etikai bizottsága, rossz esetben a biróság. Bár lehetséges, hogy az is elég, ha megfenyegeted: inkorrekt eljárását minden fórumon (pl. Panaszfal.hu)nyilvánosságra hozod.

Dögöljenek meg az ilyen gazemberek!

2012. okt. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!