Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy a padlófűt...

Miért mondják, hogy a padlófűtés külön nem olyan jó, mert lassan reagál, és ezért radiátorokkal kell kiegészíteni?

Figyelt kérdés
Nekem a padlófűtés simán sokkal gazdaságosabb,igaz én nem hajtom le este a termosztátot(általában 20 fokon van),de nem is lenne úgy gazdaságos,ha levinném.Ti hogy gondolkodnátok?
2012. okt. 23. 14:18
 1/1 k76zolika válasza:
Szerintem ezt csak azok mondják akik teljesen hülyék hozzá! Teljesen jó megoldás. Északi országokban, skandináviában 90%ban a felületfűtést használnak. Csak megfelelő szabályzást, és szakértelmet igényel. A hazai fűtésszerlők rendkívűl alúlképzettek. Buták, és ami a legrosszabb, olyan meggyőzően tudják mondani a hülyeséget, hogy sokan elhiszik, mondván ők a szakemberek. Pedig mint a fehér holló olyan a jó szakember.
2013. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!