Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sűrű fekete füst Baján a...

Sűrű fekete füst Baján a lakótelepnél (lásd fényképek). Szerintetek mivel "tüzelhetnek" a fűtőműnél?

Figyelt kérdés

Kb. 100 méterre van az üzemi terület a lakóteleptől. Ma a kéményből többször is sűrű, fekete füst gomolygott ki (lásd a mellékelt fényképeket).

Szerintetek mit égethetnek?


Még annyit hozzátennék, hogy az Európa Unió támogatásával épült az az üzemrész, aminek a kéményéből a fényképen látható füst jött ki.


Fényképek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 24. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gumi vagy műanyag de mindenképp valamilyen kőolajszármazék.

A képeket ha bemutatod a környezetvédelmi szakhatóságnál vagy az önkormányzatnál feljelentést kezdeményezhetsz hiszen van rá törvény hogy ilyet nem végezhetnek!

2012. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tudom ,hogy nem ez volt a kérdés,de az egyik képeden rákattintottam a Tulajdonságokra,és ezeket mutatta meg róla :

[link]

2012. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Bajai vagyok. Állítólag biomasszával fűtenek. Hát az lehet akármiből.
2012. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biomasszával fűtenek, de hogy ez nem az az is tuti.
2012. okt. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy tippem. Ez a füst nem folyamatosan látható, hanem időközönként (10-20 percenként)ugye, és csak max 1 percig. Magyarázat: a kazán szakaszosan üzemel, a termosztátok által vezérelve. Induláskor szinte lehetetlen a tökéletes égést biztosítani a tűztérben.És az a "biomassza" lehet fűrészpor, vagy faapríték.
2012. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!