Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most meg miért nem működik...

Most meg miért nem működik így a radiátor? Dögmeleg van néha este és nem tudom szabályozni.

Figyelt kérdés

Az van hogy idén a közös költség állta a radiátorokra a lakóknak felszerelni egy állítható tekerős szabályzót.. van rajta *,1,2,3,4,5. Meg van valami kütyü az elején valamit mér nem tudom mit,valószínű szénmonoxidot.

Na aztán örültem mert 10.-en lakunk aztán tavaly is olyan meleg volt hogy polóban meleg volt itthon,éjszaka nem szeretek melegben aludni meg van 1 szoba kihasználatlanul gondoltam ilyen esetekre leveszem a * pontra.

De nem jó:S ugyanúgy forró a radiátor ez normális?

Akkor hogy lehet spórolni egyáltalán ha hiába hajtom le? Amúgy 2 napig volt * jelen aztán mégis...

Most ez hogy van?

Amúgy így néz ki:


[link]



2012. okt. 26. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott akkor valami nem jó.


Nekünk is felszerelték, lehet mostmár szabályozni a fűtést és a * jelnél nekünk hideg a radiátor.

2012. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szénmonoxidot mér az a kütyü az biztos. Amúgy meg legvalószínűbb hibák a következők lehetnek:


1./ Nem rakták fel rendesen a ternófejet a szelepre. Ezt úgy tudod ellenőrizni, hogy letekered a szelepről és ahogy rá van illesztve a hollandi alatt többszögletű felületet kell hogy lássál, azon igazgass.

2./ Nincsen rendesen ráhúzva a hollandi. Nem mozog?

3./ Lehet, hogy olyan fajta a fej vagy a szelep amelyiken külön be lehet állítani belül is a minimum maximum tartományt. Ez azért van, hogy ha a gyerek tekergeti akkor se zárja vagy nyissa ki. Ezt meg úgy tudod megállapítani ha le van véve a termófej és azok belül vagy a szelepnek a száránál számokat látsz.


Remélem sikerült segítenem.

2012. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!