Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zenélő szomszéddal a panelban...

Zenélő szomszéddal a panelban mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendőrt nem akarok hívni, mert amilyen mázlim van, pont akkor hagyná abba a zenélést, mikor kijönnek (márha kijönnek ilyen ügy miatt). Beszélni nem lehet vele, nem csinál semmit. Ha lekopogunk neki, hogy hagyja abba, akkor feltekeri maxra és úgy hallgatja tovább.

Mit lehet csinálni egy ilyen paraszttal?


2012. okt. 29. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Fizikális meggyőzéssel lehet élni, ill. ráutaló magatartást tanúsíthattok arra nézve, hogy el lesz hantolva a ház mellett.
2012. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk, nem biztos hogy megijedne:D De gondolkoztam már rajta, hogy vkivel meg kellene veretni. Az a baj, hogy ez még azt se fogja fel. Semmi bajom a cigányokkal, csak vele
2012. okt. 29. 12:53
 3/26 anonim ***** válasza:
A közös képviselőtől (gondnok?) is kérhettek tanácsot.
2012. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ő tud vmit kezdeni vele?
2012. okt. 29. 12:58
 5/26 anonim ***** válasza:
írjatok peticiót! Gyűjtsetek alárirást, hogy költözzön el. És mutassátok meg neki, hogy ha nem veszi halkabbra vagy nem hagyja abba akkor költözhet.
2012. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Kijönnek a rendőrők, de nagyon sokat nem tudnak tenni. Nagyon hatásos tud lenni a szomszéddal határos falhoz/padlóhoz szorított hangláda pár. Ezt hátulról szépen le kell takarni takaróval, pléddel párnával. Az erősítőre laptopról mehet a kedvenc slágeretek. Arra figyeljetek, hogy a mély hangokat vegyétek le. Nem akarjátok a többi szomszédod zavarni dübörgéssel :) Majd lehet felcsavarni a kakaót ameddig csak bírjátok :)
2012. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 hájaaa válasza:
100%

Nálunk is pont ugyanez a probléma. AZ alsó szomszéd folyamat hallgatja kisebb megszakításokkal a fos 90-es évek végi house zenéjét. Nálam az alábbi megoldások merülhetnek fel:

-Leb*szom a villanyóráját sunyiban aztán eltűnök.

-A csengőjére ragasztok vmit és folyamat csengetni fog

- Az ajtajára akasztok vmi obszcén szöveget "F*sza gyerek vagyok és egésznap zenét hallgatok, akinek nem tetszik bekaph*tja" . ÉS így a szomszédoknak illetve a lépcsőháziaknak is szembetűnik, hogy ez egy Paraszt.


Ha ezeksem válnának be akkor egyéb ötleteket is írhatnátok :)

2012. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
te is hallgatod a saját zenédet max.-on. És nem lekopogni kell, hanem szépen megkérni. A dörömbölős szomszédnak én sem teszek szívességet, aki viszont szól normálisan, annak igen!!
2012. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Jah, nyilván ez nekünk nem jutott eszünkbe...A kérdésben leírtam, hogy beszélni nem lehet vele. Próbáltuk, többször is. Akkor vagy letagadta, hogy hallgatta volna, ami eprsze nyilvánvaló volt, vagy simán nem hallkította le, vagy nem nyitotta ki az ajtót.


7. válaszoló: köszi, ezek hasznos tanácsok:D Csak az a baj, hogy az automata a lakásban van szerintem, mert a miénk is ott van, így nem bírom lekapcsolni, pedig ez lett volna a 2. lépés:P Meg ennek csak jól esne, ha ilyen fasza gyerekes szövegeket írnánk ki, mert tényleg azt hiszi magáról, hogy az, idióta zenésznek képzelni magát.


Amúgy olyan hangosan nem tudom hallgatni a zenét, mert csak laptopom van, azon meg elég gyér a hangszóró. Neki sem a zene, hanem inkább a basszus hallatszódik fel meg érződik, mert remegnek az asztalok is tőle

2012. nov. 3. 22:34
 10/26 anonim ***** válasza:

lehet, több zenélő szomszéd is van? Vezeti a fal a hangot. Ha nálunk valami barom nem bírja megemelni a székét, mint pl. a felettünk lévő szomszéd, azt alattunk is hallják, csak lestem, mikor lementem a szomszédunkhoz, és mondom, nálunk nincs senki, nem mi tologatjuk a bútorokat...

Ja, és amikor a szomszéd ledörömbölt hozzánk, a 3 szobával odébbi közös falszomszéd megkérdezte, hogy mi volt ez?? Mert ugye hozzá meg fel szoktak kopogni...

De ha valaki kalapál, azt meg a fél ház hallja, ez van.

Ha zenél, odamész az ajtaja elé és ott megvered az ajtót vagy marad a csengő,amit írtak.

2012. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!