Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van kiadó szoba Budapesten...

Van kiadó szoba Budapesten olyan 35 körül? Esetleg egy 2 szobás lakás?

Figyelt kérdés
Tud valaki ilyet? (az oldal nem engedi rendesen feltenni a kérdést) Az interneten semmi jó nincs, csak a hülye ingatlanirodás hirdetések...
2012. nov. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Max a putri telepen, főleg 2 szobás. Mi a szobakonyhát béreljük 48-ért...
2012. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35 + rezsi, vagy összesen 35 ezer?


Férfi vagy nő vagy?

Dohányzol?

Dolgozol vagy tanulsz?

2012. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly adtam ki 2 szobás 50 nm-es kislakást 35 ezerért + rezsiért. Állítólag már tavaly is olcsón adtam ki. Nem igazán avart, mert külföldön élek, és nem akartam hogy a lakásom üresen álljon, és tönkre menjen..
2012. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35 ezer az neked mit jelent? Lakbér rezsi nélkül vagy már benne van a rezsi?

Ha rezsivel együtt szeretnél kijönni ennyiből, szinte kizárólag olyat fogsz találni, hogy valakivel, szobatárssal osztoznod kell a szobán.

Ha csak a lakbér 35, akkor már lehet saját szobád. Ennyi pénzből 2 szobás lakásod nem lesz, egy icike-picike rendes garzon (nem a belvárosban, belső részeken, hanem inkább kint a fenében) ebből nem jön ki, legolcsóbban egy lepukkant kis lakás esetleg 45-ből.


Facebookon van egy Budapesti Egyetemisták nevű csoport, oda szoktak kiírni hirdetéseket a többiek, nem is keveset.

Vagy keress egy egyetemista ismerőst, írj egy pár mondatos hirdetést elérhetőségeddel, neveddel és mondd meg neki, hogy írja ki albérletkereskínál levelezőlistára. Vagy igen hasznos még, ha egy A5-ös lapra írod, mit keresel, hogyan-mennyiért, az alját bevagdosod, hogy letéphető cetlik legyenek, aztán bemész ide-oda, egyetemekre a portára és megkérdezed, hogy szeretnéd kitenni, mi kell rá (pecsét, stb. valakinek láttamoznia kell/engedélyeznie stb.).

Utóbbi tuti hatásos.

2012. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mind szép meg jó,de hol keressen az,aki nem Budapesten keres,hanem más városban?
2012. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!