Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől párásodott be a vízmérő...

Mitől párásodott be a vízmérő óra?

Figyelt kérdés
Olyan párás belül, hogy alig tudtam leolvasni az elhasznált köbmétert, pedig még csak 4 éves és elvileg 4 év múlva kellene lecserélni. :-(

2012. nov. 15. 07:52
 1/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Sajnos ez az óra szigetelési problémája! Nem ismerem a garanciaidőt, de sajnos csak cserével javítható! Nálunk is most cseréltek és volt köztük ilyen, de persze most még ingyen megúsztuk. Ráadásul a blombálás is pénzbe kerül, ezt is sikerült ingyen megúszni, de csak azért, mert még a közelben dolgoznak.
2012. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem úszom meg ingyen, mert az új óráért és a plombálásért is fizetni kell majd.
2012. nov. 15. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést mi is feltettük a vízműnél és vizes szakembernél is.Mindketten azt mondják természetes jelenség mert az órában áramló víz mindig hidegebb mint a környezeti hő ezért páralecsapódás keletkezik az üvegen/plexin.

Ja! Nálunk sem az óracseréért sem a plombálásért nem kell fizetni csak akkor fizetős ha rongálás miatt szorul cserére!

2012. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire természetes, hiszen a többi 3 órán nincs ilyen és a régieken sem volt soha, alig tudtam leolvasni az állást.

Nálunk sajnos fizetni kell, óránként 10 ezret mondott a szerelő, plusz a plombálás 2 mérőre 5.500 Ft körül, ezen felül még plusz valamennyi. Az keserít el, hogy nem adnak garanciát a 6 évre, illetve most már 8 évre és nem cserélik le a meghibásodott órát, hiszen nem az én hibámból következik be. A legelső vízmérők 15 évig jók voltak és egyikben sem állt a víz, vagy a pára, a mostaniak meg a 6 évet nem bírják ki.

2012. nov. 16. 14:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!