Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg dárga volt? Vagy még...

Tényleg dárga volt? Vagy még olcso is?

Figyelt kérdés

30500ft fizettem két ajto +/4 részét kelett üvegeznie sziloval 4,5 katedrálüveggel.

párom sokallta holott ugy vélem munkadijjal /3 órás melo darabokba szedés és visszaállitás nem is sok érte)


2012. nov. 16. 12:05
 1/9 A kérdező kommentje:
3/4 része üveges vágni kelett az üveget 4 kocak és két félkor ivü volt
2012. nov. 16. 12:06
 2/9 A kérdező kommentje:
kocka ----> bocsi
2012. nov. 16. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha van biztosításod, ingyen meglett volna, ERGO drága volt!!!
2012. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nagyon drága volt. Lakásbiztosítással ingyen lett volna. De még anélkül sem fizettem volna ki ennyit. De ne másokkal foglalkozz, ha neked megért ennyi pénzt, akkor ez van.
2012. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vadiuj ajtoba lett beletéve üveg sose volt még ebenne ergo nem tudtam kitörni hogy jelentsem
2012. nov. 16. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Simán be tudtad volna jelenteni. Üvegkárra 50eFt-ig nem jön ki a biztosító! Isten tatsa meg jó szokásukat!
2012. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tényleg igazatok van teljes mértékbe!!!!

párom is tudta csak nekem nem mondta és nem akart ezzel játszani.

a bolond már bocs hogy ezt irtam

2012. nov. 16. 13:05
 8/9 A kérdező kommentje:
ha most bejelentem valyon meg lehet még csinalni visszafele? memkkora az esély hogy tényleg nemjönnek ki?
2012. nov. 16. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
A Magyarok mindig variálnak, még ha nem is mindig becsületesen is. Ennyi katedrál üveg nem volt drága a beépítéssel együtt. Az üveg m2- re megy. Azt nem írtad, mekkora volt az üvegtábla.Kijött egy táblából, vagy volt sok maradék is.
2012. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!