Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A házamba teljesen kiépíteném...

A házamba teljesen kiépíteném a padlófűtést! Megoldható az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:a szobákban annak idején kb.10 éve a szobákban tölgyfa parkettát raktam le.(:S)Ezt feltudom úgy szedni valami vékony vágóval,vagy mondjuk 1 parkettát megbontanék és úgy a többit alányúlással felszedném?

És még egy ezek elégvastag parketták 20 mm vastag.Ezt félbetudom valahogy fűrészelni,hogy csak 7-8 mm vastag legyen?Köszi a válaszokat,minden tapasztalatra kíváncsi vagyok!:)



2012. nov. 16. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Parketta alá ne tegyél padlófűtést!
2012. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A parkettát fel fogod tudni szedni, de a vastagságát félbevágni képtelenség. Egy asztalos talán átgyalulhatná az összeset, de ez meg nagyon drága lenne + lehet, hogy az így elvékonyított parketta elvetemedne...

Padlófűtés fölé nem szeretnél inkább hidegburkolatot?

2012. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy jelezték, parkett alá ne tegyél padlófűtést...semmi értelme... sem szőnyegpadló alá...


a legjobb a vékony kerámia burkolat alá tenni...lefelé erős szigeteléssel...ekkor már gazdaságos, és baromi jó a komfortérzet...(szerintem) nincs párja a padlófűtésnek... régebben nekem sem ez volt...


csodálatos érzés, hogy mindenhol langyos a "padló" amin jársz, akár mezítláb is... konyha, fürdőszoba, WC ez nagyon fontos, a szobákba pedig odavaló hidegburkolat kell...először szokatlan...

2012. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez nem is olyan rossz ötlet,már találtam is parketta hatású hidegburkolatot!Csak kérdéses,mit csináljak a régivel,ami baromi drága volt?(Égessem el a kandallóba,vagy adjam el?)
2012. nov. 17. 12:45
 5/5 Zsolt75 ***** válasza:
Próbáld eladni, mert elégetni szerintem vétek és egy régi jó parketta sokkal jobb mint a mai lamináltak.
2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!