Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik üzletben...

Budapesten melyik üzletben vehetek személyesen Fire Angel CO-9D szénmonoxid jelző, riasztó, érzékelő készüléket?

Figyelt kérdés
Tegnap éjfélkor jelzett a szénmonoxid jelzőm, kiszellőztettem a szobám, (korábban már volt h tévesen jelzett), de az éjjel folyamán még egyszer is jelzett.A konvektort októberben ellenőrizte le a gázszerelő, és tegnap délután cserélte ki rajta az elromlott hőérzékelőt.Nem tudom hogy most a konvektorom a rossz (ami amúgy ősrégi) vagy a jelző készülék a gatyi vagy régi (home by somogyi?!).Fire Angelről olvastam hogy megbízható készülék, elég húzós ára van, de úgy gondolom az élet(em) többet ér :).Azonban nem tudom ha neten keresztül rendelem futárszolgálattal holnapra ideérne-e, mert nyugodtan szeretnék aludni, nem minden órában megébredni.Ezért venném meg inkább egy üzletben.Ha valaki tud ajánlani valami más, jó készüléket azt is megköszönném!Még soha nem laktam gázkonvektorral fűtött lakásban, szeptemberben költöztem be, így elég tudatlan vagyok ezen a téren.Köszönöm.

#riasztó #érzékelő #szén-monoxid #gázkonvektor #szénmonoxid jelző #Fire Angel
2012. dec. 5. 00:04
 1/1 Halász Csaba Olivér ***** válasza:

Én ebben bízok(Riasztó szerelőként)


[link]

2012. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!