Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten fenyőt...

Hol lehet Budapesten fenyőt bérelni? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ez a műfenyő dolog nagyon nem jön be, viszont pazarolni sem szeretek, ezért gondoltam a bérlésre. Kerestem neten, de nem találtam semmit. Vagyis találtam valami szentendrei üzletet, ahol feldíszített karácsonyfákat lehet bérelni ilyen 40 ezer + ÁFA-tól kezdve... Viszont én csak egy sima kis fenyőt szeretnék (kb. 0,5-1 m), amit majd mi díszítünk fel.
2012. dec. 9. 09:52
 1/2 Csokejosh válasza:
Az Oazis kertészetben béreltem én még jómúltkor.Nem szó szerint bérlés ez.Arról van szó hogy megveszed a kis földlabdás fenyőt hazaviszed és ünnep után - nyílván nem azonos áron- de egy bizonyos összegért visszaveszik. És egész kis pofás fáik voltak. Én a helyedbe elnéznék oda hátha.... szokot lenni
2012. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megnéztem a honlapot, és most úgy van, hogy a fa árának felét levásárolhatod, ha visszaviszed a fát még január elején. Ez elég jónak tűnik, úgyhogy köszi a tippet! :)
2012. dec. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!