Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért vágnak az új műanyag...

Lars30 kérdése:

Miért vágnak az új műanyag ablaktokra 2db szellőzőt alul?

Figyelt kérdés

Ha kivágod a kamra oldalát, az már nem számít kamrának. Tehát a 6 kamrás ablak mindjárt csak 4 vagy 3 kamrás lesz...

Korábban is megkérdeztem, értelmes válasz nem jött...



2012. dec. 9. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is, a szomszéd lakótelepen is most volt panelprogram, és nem vágtak a tokba szellőzőt! Kivétel a konyhai, és a fürdőszobai ablakon van szellőző, de nem alul, hanem felül, mert gázfűtéses lakásoknál ez kötelező. Távfűtésesnél nem kötelező, csak akkor ha a konyhában gáztűzhely van, anyuéknál csak a konyhában van, nálunk viszont a konyhai és a fürdőszobai ablakon is, mert oda kötelező tenni, a szobákban nincs szellőző.
2012. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennyit a légzárásról...?
2012. dec. 9. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Azt elfelejtettem hogy öcséméknél távfűtés van, és a konyhában villany tűzhely, és náluk nem raktak sehová szellőzős ablakokat. Anyunál távfűtés van szintén, a konyhájában gáztűzhely, és oda raktak szellőzős ablakot. Na, most már jól megmagyaráztam ám, remélem érthető voltam, nem kavartalak meg nagyon.:)
2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. dec. 9. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
ha gázberendezés van, akkor kell a szellőző, de azt felülre teszik és nem alulra. és ez előírás
2012. dec. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A téma az alsóról szól...a két kis szar lyukról a tok alsó részén...
2012. dec. 10. 22:52
 7/8 Napkiraly ***** válasza:

átverés az egész. A régi nyílászáród beengedte a levegőt.

Felrakatod a műanyagot.

Vagy raknak rá szellőzőt, vagy nem-

Ha nem, akkor benne leszel a hírekben a co mérgezések között. Ha igen,akkor semmi értelme nem volt a dolognak.

2012. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam...:)
2012. dec. 15. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!