Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen mosogatótálcát érdemes...

Milyen mosogatótálcát érdemes választani? Rozsdamentes, kerámia, műanyag? Előnyök/hátrányok?

Figyelt kérdés
Jelenleg zománcozott van (az a régi típusú), amit szeretek, de már gusztustalanul néz ki.
2012. dec. 10. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a zománcozott után rozsdamentes van. Nem szeretem. míg a zománcos ragyogott mindig, ennek állandóan van valami ami miatt pöttyös homályos. Bármi mást.
2012. dec. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem rozsdamentes van és szeretem. Sűrűn átmosom ecettel, és ragyog.
2012. dec. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kerámia elég drága, de kevésbé látszanak meg rajta a víznyomok. Rozsdamentes olcsóbb, hasonlóan időtálló, de valóban állandóan takarítgatni kell (minden pici vízcsepp meglátszik rajta, ha megszárad). Műanyag olcsó, és nagyon hamar elcsúnyul (késhegyek, villahegyek, kanálélek stb. könnyen és hamar összekaristolják, a zsír és kosz beleül, pár év után ki sem lehet mosni már rendesen). Zománcozott fém (általában vas/acél) tálcáknak legjobb talán az ár/érték aránya, de azok meg általában nem túl mutatósak, olyan kommerszek.
2012. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetris ***** válasza:

A rozsdamentest nekem is kész rémálom volt cseppmentesre tisztítani. Mindig olyan volt a kinézete, mintha koszos lenne. Most zománcos van, amit mindjárt a második héten sikerült lepattintani az egyik sarkánál. (ráejtettem egy lábast)

A kerámia biztos szuper jó, de nagyon drága.

2012. dec. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A műanyag penészesedik, és nehéz tisztítani. De az a legolcsóbb.
2012. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és főleg a figyelmeztetést a műanyag hátrányaira! Már majdnem rábeszéltek egy olyanra. Ment a pozitív értékelés!
2012. dec. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!