Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy új indukció...

Mennyibe kerül egy új indukciós sütőhöz és elektromos sütőhöz a 3 fázis kiépítése. Az émász felé?

Figyelt kérdés
A lakás most lett áthúzva vezeték ügyileg de sajnos csak 1 fázis van bent 16 amperrel. Tudtommal ezeknek a berendezéseknek kell a 3 fázis. A vezeték, ami most lett behúzva 1.5-ös tömör réz.

2012. dec. 17. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

az első az főzőlap akar lenni nem?

1,5 vezeték oda elég vékony, kérjél árajánlatot szerelőktöl, az a biztos.

az émásznál meg kérdezd meg előbb a bővítés lehetőségét, mit kérnek hozzá, mennyibe kerül stb.

2012. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hello.


Igen elírtam. Az tűzhely lenne. :-)


Sajnos nem lesz kiépítve mert 150-180e ft volna minden. Hálózatfejlesztés, új óra doboz, ilyen olyan kis cseplő dolgokkal sajnos ennyi. Akkor pedig nem lesz új konyhabútor. :-(


Marad tehát a beépíthető gázos sütő. Abból pedig sajnos nem nagy a kínálat.

2012. dec. 20. 07:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális e még a kérdésed, de 32 amperig ingyenes a fejlesztés, kijön a szolgáltató 1 héten belül és megcsinálja. Nem kell 3 fázis, az már ipari áram lenne, azért van rajta 2 fázisnak vezeték, hogy két megszakítóra lehessen egyszerre kötni. 32 amper az több mint 7000 watt, elég mindenre.
2013. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hello.


Egyenlőre már nem aktuális a kérdés. Bővítettem 32 amperig. A három fázis pedig igenis kell mert eredetileg indukciós főzőlapot szerettünk volna ahhoz pedig tanácsos a 3 fázis. Pláne ha megy az elektromos sütő is.

2013. márc. 20. 08:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is indukciós lapom van, nem kéri a 3 fázist, simán elvan így is 32 amperrel.
2013. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az lehet, sőt tuti, hogy elég neki. De ott van még az elektromos sütőnk, 2 tv, hűtő, fagyasztó, 2 számítógép, bojler plusz a gépeim. Ha ezek közül több is menne egyszerre akkor levágna az automata.
2013. márc. 20. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam is egy bojler, elektromos sütő, és hűtő, ami ezek mellé bejön, nincs vele baj, ezek az értékek, amik rá vannak a lapra írva, az elméleti maximumot jelentik, de közel sem fogyaszt ennyit.
2013. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
És azt megkérdezhetem, hogy mennyiből jött ki az émásznál hogy bővítség a 16 ampert 32-re? Mindennel együtt? Mert épp ilyen cipőben járok, 16 amper van jelenleg de nem fogja elbírni az elektromos főzőlapunkat. Köszi
2015. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes, 32 amperig nem kell érte fizetni.
2015. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!