Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Családi ház vásárlásnál...

Családi ház vásárlásnál érdemes a kiválasztott házat hozzá értö szakemberrel megnézetni? Hol lehet ilyet találni Miskolcon vagy környékén?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tutira akarsz menni, megnézetheted. Én inkább megnézném jó alaposan kívül-belül a pincétől a padlásig. Ha nem látnék nagy problémát megvenném.

Ha jól értem használt házat akarsz venni. Ha eddig évekig állt a ház és nem romos, nincs szétrepedezve, valószínűleg ezután sem fog összedőlni jó pár évig.

A második kérdésre sajnos nem tudom a választ, nem vagyok miskolci.

2009. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hoy van-e újabb festés, javítás valahol! Persze nem egy felújított helységre gondolok, hanem pl egy hiba kijavítására. Pl. javított vakolat kívül - vizesedés...
2009. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltétlenül érdemes.Egy ismerősöm vett egy régi házat,és csak egy kőművessel nézette meg.Használatkor derültek ki a hibák,és többet költött a rendbehozatalra,mint a ház ára volt.

A falak állapotát egy jó építésszel nézesd meg.Kell egy villanyszerelő,egy vízvezeték szerelő,és ha gázfűtéses,egy gázszerelő is.A költség megéri,mert így a rejtett hibák is kiderülnek.Az ismerősöm pl.a beköltözés után jött rá,hogy a hálózat nem bírja el a háztartási gépeket,kikellett cserélni az egész vezetékrendszert,és a gázkazán sem működött rendesen.

2009. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!