Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nitro hígító oldja az alkoholt?

Nitro hígító oldja az alkoholt?

Figyelt kérdés
Alkoholos filc hegyét szeretném kimosni (nem egyszerű sarkibolti alkoholos filc, jó tömény alkoholos tinta van benne, sokkal nehezebben leszedhető, mint az átlagos alkoholos filcek), de nincs itthon alkohol, csak nitro és olaj hígítóm. Gondolom a Nitro előbb kiszedné belőle, vagy nem?
2012. dec. 29. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha veszel denszeszt, vagy izopropil alkoholt, az 1000ft körül van a liter. Hígítónál előfordulhat, hogy olyat is old, amit egyébként nem szeretnél feloldani.
2012. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a nitro sokféle műanyagot is old.

Nincs otthon egy kis gyógyszertári tiszta szesz?


Esetleg nem lehetne simán pálinkába áztatni fél percre, aztán ronggyal megtörölni, kicsit erősebben rányomva? Azzal a nyomtatófejet is meg lehet tisztítani. (Ez csak ötlet, hátha valakinek van vele tapasztalata.)

2012. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, a pálinkába áztatós dolgot próbáltam, az mindig van itthon :) inkább keresek akkor valamiféle alkoholt valamelyik patikában, nehogy tényleg olyat is oldjak, amit nem szeretnék. Köszi a válaszokat, üdv!
2012. dec. 30. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!