Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Körömlakk lemosóval és vízzel...

Körömlakk lemosóval és vízzel hígítottam a ragasztót. Ez moost mennyire volt hülyeség?

Figyelt kérdés
Pár napja karácsonyi készületeknél gondoltam csinálok valamit sajátkezűleg. Ezért egy ilyen karton képkeretet csináltamcsináltam és az ilyen izéket kellett egymásra ragasztani...Szóval egy ilyen fehér tejfölnek kinéző ragasztót használtam de a fele szét kenődött(elég béna vagyok) és amikor kevés volt már a ragasztó félbe vágtam a kis tubust és az egyik felét vízzel a másik felét körömlakk lemosóval hígítottam.KB mekkora hülyeséget csináltam?
2012. dec. 30. 18:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Semekkorát, jó pénzért el tudod adni a szipus csöveseknek :)).
2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dobhatod ki, az már sz@rt sem ragaszt.
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 titak ***** válasza:
Coool vagy.
2012. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kísérletezni sosem hülyeség, mindenképpen csak nyerhetsz rajta. Ha ragad, akkor azért, ha mégsem ragad, akkor meg tapasztalatot nyertél.
2012. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsolt75 ***** válasza:
Milyen összetételű volt a ragasztó? Miért gondoltad, hogy a víz vagy a körömlakk higítja?
2012. dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy milyen összetételű volt. A ragasztó az ragasztó. De valószínűleg nem próbálkozok ezzel többet.
2012. dec. 31. 12:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyépként azért gondoltam hogy körömlakklemosóval hígítom mert abban van aceton. És azért gondoltam hogy vízzel hígítom mert kishúgon nézett egy ilyen alkotós műsort amiben úgy használták a ragasztót hogy felkevertek egyenlő arányban ragasztót és vizet. Bár lehet hogy ezt teljesen félreértelmeztem.
2012. dec. 31. 12:48
 8/8 Zsolt75 ***** válasza:
Azért kérdeztem, hogy milyen összetétel, mert a vízbázisú ragasztóknál jó lehet, de abba meg nem kell aceton... :-)
2012. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!