Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedül állo embernek mennyi...

Fibbrizzo kérdése:

Egyedül állo embernek mennyi rezsit kell fizetni havonta?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy albérletbe .mennyire jön ki egy före a villany gáz és a viz számlája ?olyanok irjanak akik egyedül vannak albérletbe és konkrét árakat irjatok .köszi .azért érdekel mert albérletbe kényszerülök és nem tudom mi hogy is van .
2013. jan. 2. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy az adott lakásban mennyien laknak hombre. Ha egy szobát bérelsz valakinél, akkor a költségek megoszlanak, mivel nem lehet kiszámítani, hogy pontosan ki mennyit fogyasztott áramot/vizet/fűtést, akármit. Ha egyedül bérelsz egy kis lakást, kb ilyen árakra számíts:

közös költség 5-10.000 Ft.

Villany: 6000-15.000 Ft.

Víz: 3-8000 Ft.

Fűtés: Na ez totál függ a lakás fűtési rendszerétől, távfűtés: 25-50.000 Ft között, egyedi gázfűtéses lakásban kijöhetsz 6-8000 ftból.

Ezek HAVI költségek, ehhez tudsz viszonyítani.

2013. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
keresek 78000 ft-ot és már maga rezsi elviszi és még nincs benn a bérleti dij
2013. jan. 2. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Budapest amúgy?

Mert itt tudsz szobát bérelni úgy 15-20.000ért is és a rezsit jobb esetben megúszod 40.000ből. Hát megégélésre még így se marad sok pénzed...

2013. jan. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagy, akkor vegyél ki egy szobát olyan helyen, ahol fix költség van. Vannak olyan albérletek, ahol havi 40-45 ezret odaadsz a tulajnak, és onnantól nincs több költség. Én ezt szeretem a legjobban, mert tervezhető, nincs olyan, hogy valamelyik hónapban nagyobb számla jön. Illetve persze nyilván van, de én akkor is ugyanannyit fizetek.
2013. jan. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
zalaegerszegi vagyok
2013. jan. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!