Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » TESCO-ban nedves wc papírt,...

TESCO-ban nedves wc papírt, wc-re tehető papír ülőketakarót merre lehet megtalálni? Van itt valaki aki ott dolgozik?

Figyelt kérdés
WC papírok sorában nem találtam, eü betétek, vatták körül sem. pedig egy ekkora nagy áruházban kellene hogy legyen
2013. jan. 10. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nedves WC papírt, vagy azt amit erre lehet használni a babacuccok (pelenka) környékén találsz. Nedves törlőkendő a neve, szerintem a TESCO márka, illatos, zöld tökéletes minden célra.


WC-re tehető papír ülőketakarót szerintem biztos sehol nem árulnak. Vagy speciális vendéglátós, szállodai cuccokat forgalmazó cégnél keresd, vagy esetleg kérdezd meg a DM-ben/vagy egy drogériában, hogy foglalkoznak-e ilyennel, vagy rendelnének-e neked.

2013. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem Tescoban láttam, de valamilyen boltban az ilyent, tehát nem csak neten lehet rendelni [link]
2013. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A törlőkendőknél sincs. Én kifejezetten azért a nedves wc papírt keresem, mert a kisfiamnak azzal segítek a nagy dolgán, már önállóan megy neki, csak a vége marad rám, és ezzel tisztára lehet törölni,nem ragad oda :), és le lehet húzni a wc-n. Eddig dm-ben, Penny-ben vettem, de többet járok Tesco-ba, és azért nem akarnék kilómétereket menni, mert nem városban élünk.


Jó ára van ennek a papírülőkéntek. Lehet hogy bénán tettem fel a kérdést. Én arra gondolok, amit anno bárhol lehetett kapni, kis négyzetes zacskóban van (mint egy szalvéta), pár száz forint, és ha idegen helyre megyünk, piszkos mosdóba, akkor csak előkapjuk, rátesszük, gyerek ráülhet, aztán ha végzet mehet a kukába. Régebben (kb 10éve) sokat láttam ezt a terméket, négy éve mikor a fiam született szerettem volna bevinni a kórházba ilyet, de már akkor nem találtam sehol.

köszönöm a válaszokat még egyszer!! :)

2013. jan. 10. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:

a nedves popsitörlő minden áruházban a baby cuccoknál van ... a Tescoban is, millió fajta


ahogy néztem az ülőkére a feltétet ez az ár 125 db-ra van, tehát nem olyan húzós

2013. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
WC ülőkére papírt ROSSMANN-ban, DM-ben és gyógyszertárban szoktunk venni.
2013. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nedves wc papír és a popsitörlő nem ugyanaz. Utóbbira rá van írva, hogy kukába kell dobni. Vettem már Tescoban, de nem emlékszem, hol találtam, talán az intim mosakodóknál?
2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!