Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudtok olyan falut az országba...

Tudtok olyan falut az országban ahol olcsóak a házak és jók?

Figyelt kérdés

Négy és fél millió környékén van a keret rá.Ha van ovi meg suli az már nagyon jó.

Városban képtelenség 2 szobás és alapos házat venni ennyi pénzből ezért gondoltunk a férjemmel inkább falura.



2013. jan. 14. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az országnak kb. melyik részén?
2013. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen merre ?Meló hogy lenne?
2013. jan. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ismerősöm lakik ott, kb. 5-6 évvel ezelőtt mondta, hogy a kétszobás kertes házakat 2,0-2,5 millió között árulják az örökösök. Mint látod a linken ovoda, iskola van, de munkalehetőség szinte semmi.

2013. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy picit ésszel végiggondolva: szerinted milyen környék lehet az, ahol 4 milláért jó minőségű, kétszobás családi házat adnak el? Valószínűleg olyan környék, ahová a kutya se akar költözni, mert (egy, vagy inkább több szempontból is) óriási hiányosságai vannak.
2013. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az ország nyugati részén lenne a legideálisabb vagy Kecskeméthez közel.De várok jó tippeket ha van valakinek ilyen jellegű információja.
2013. jan. 15. 12:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt:

[link]

Bár elég messze van Kecskeméttől.

2013. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ahol olcsó, ott "valami nem stimmel".

Vagy nincs munka, vagy pocsék a közlekedés, vagy rossz a környék, stb. vagy ezek tetszőleges kombinációja.

2013. jan. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ valóban messze van Kecskeméttől de azért jobb mint Mesterszállás :-)
2013. jan. 21. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem teljesen biztos hogy ami olcsó az rossz is.Döglődik a piac nálunk a faluban is rengeteg eladó ház van évek óta nem tudják eladni őket.Ezért idővel engednek az árból.Én pár éve építkeztem egy vagyon volt erre az utcámba eladtak egy kb 13 éves házat ami szinte új mert csak hétvégenként volt néha lakva gyönyörű belső kialakítással 6 milláért azt hittem elsírom magam mikor meghallottam .Egy olyat most megcsinálni a duplájába kerülne.Van pl most 4.3 milláért egy szuterénes emeletes ház a faluban.Biztos kellene sokat fordítani rá de akkor is nevetségesen olcsó.
2013. jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem,és priviben meg írnád nekem hogy merre lehet megnézni azt a házat,mert érdekelne.?
2013. jan. 22. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!