Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 120-as lyukat hogyan furjak...

120-as lyukat hogyan furjak falba?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.Kéményt kellene étvinnem a falon,csak nem tudom hogyan csináljam a lyukat.A vésés sosem ugy alakul ahogy akarja az ember,soha nem lesz olyan pontos és alakhű.Nem szeretnék olyan nagy felületet festeni utána,az lenne a legjobb ha a fűtéscsőhöz kapható takarógyürü(fali rózsa) eltararná.
2013. jan. 15. 21:05
 1/4 anonim válasza:

vannak erre fúrók mondjuk a fal vastagsága se elhanyagolható de jobb ötletem nincs

nekem van ilyen de még falat átfúrni nem használtam csak villanydoboznak helyet csinálni arra jó volt

egyébként piacon lett vásárolva ez a fúró.

2013. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi ennek a pontos neve és mennyibe került?
2013. jan. 15. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Körbejelölöd a csövet a falon, majd 8-as vagy 10-es fúróval körbefúrod a jelet amennyire sűrűn sikerül, majd kivésed a közepét! Semmi extra.
2013. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni 120-as koronafúrót is, téglához használható.



[link]



[link]


Ezzel szépen ki lehet munkálni a lyukat, és gyorsabb mint kivésni.

2013. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!