Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet most Jászfén...

Kistiger kérdése:

Mennyibe kerülhet most Jászfényszarun egy családi ház villany bekötése?

Figyelt kérdés
A legegyszerűbb megoldás, kér villany, egy két ajzat, vezeték igény kb. 20 méter.

2013. jan. 23. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mérőhelyet is ki kell e alakitani ha kell 1 normál órával 35e ft. 2órával plusz 1 vezérelt a bojlernak 60e ft körül van alkatrész költség meg a bejelentés a szolgáltatónak. Persze bizonyos szakik erre még pluszban lehet hogy tesznek.


Házban ha vannak lámpatesteid mmfal sülyesztett szereléssel kb 45e ft.

De ha lessz vezérelt áram bekötés is kb 55e ft így láttatlanban ennyiért csinálnám ha végre regisztrál szerelő lennék.

ami biztos 100e ft szedj össze rá

2013. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kolléga a belső szerelést jól látja de a mérőhely kialakításnál le van maradva pár évtizeddel.

Ha villany bekötés is szükséges 1 fázis mérőhely kialakítása az óra felszereléséig 60-100 000 Ft, ugyanez 3 fázisnál 100 000-től fölfelé(nincs konkrét felső határ mert 32A igény felett amperenként kell fizetni).

Mindezek alapszerelések, extra dolgok nélkül.

Ezekben biztos vagyok mert Émász alkalmazott vagyok.

A belső szerelés a te igényedben(2 lámpa,2 dugalj és a hozzátartozó dolgok) anyagára 20 ezre körül.Munkadíj széleskörű én 1500 Ft óradíjjal dolgozok a fenti munkára kb 8 órát szánnék.

2013. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Félre értettem:Nos ott minden megvan csak az oszlopról vágták le annó, de a tartozást már rendezte. Így mennyi volna?
2013. febr. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!