Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen olcsók Miskolco...

Hogyhogy ilyen olcsók Miskolcon a lakások?

Figyelt kérdés
Épp az aktuális kínálatot néztem egy ingatlanos oldalon, amint bejött a főoldal kiszúrtam egy 2 szobás lakást 1.800.000-ért. Kiváncsiságból megnéztem, és sok ilyen olcsó lakás van. Itt Sopronban is lent vannak a lakásárak, de sajnos ennyire azért nem.

2013. jan. 24. 06:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Mert ott nehezebb munkát találni, sok a munkanélküli (és ezért kétségbeesésében bűnözésbe kezdő) ember, és kevesebb ott a napsütéses órák száma.
2013. jan. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha pl. az Avason találtál ennyiért, akkor nem csoda, hiszen az már egy cigánytelep lett!

Vargahegy dettó.

2013. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Az országban mindenhol alacsonyak a lakásárak, mert semmi kereslet nincs és egyre inkább mindenki menekülni akar. Ami azt illeti, Miskolcon 1,8-at sem adnék egy lakásért.
2013. jan. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az #1 eufremizálása esetleg nem lenne elég egyértelmű, akkor kicsit konkrétabban azért, mert:


- miskolcot és környékét telerakták a "fészekrakó" program keretében olyan, jellegzetes csoportot alkotó "emberekkel", "akik" képtelenek az alapvető emberi normák betartására


- ezek az "emberek" semmi késztetést nem éreztek arra, hogy saját szociokulturális hátrányukat ledolgozzák, helyette inkább a környezetüket "igazították" a saját igényeikhez


- köszönhetően az elmúlt 20 év liberális befolyásának, munkavégzés helyett a tömeges gyerekgyártást tekintették ezen csoport tagjai a megélhetés egyik fő forrásának, ebből következően a kulturális sajátságokat utódaiknak is átadva a népcsoport létszáma rohamos növekedésnek indult


- az együttélési normákat ismerő és követő többségi társadalom tagjaira az egekbe szökő bűnözés vállalhatatlan anyagi terheket rótt, a rohamosan terjedő "eltérő kultúra" pedig létbiztonságuk mellett a testi épségüket is reálisan veszélyezteti


- a romló közbiztonság, valamint a képzett munkaerő elvándorlása miatt töredékére csökkent a munkaadók száma, ezzel együtt többszörösére emelkedett a munkanélküliség


mindezek miatt MENEKÜL AKI CSAK TUD.


Na, ezért lehet gombokért lakást venni Miskolc egyes részein.

2013. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom, akinek ennyiért kell eladnia a lakását, ezek miatt, még egy másikat sem tud venni helyette. Nem értem miért kell betelepíteni közénk..
2013. jan. 24. 08:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

És most mégtöbbet hoznak ide...

Miskolcon lakom 6 éve,albérletben.

Most már azt mondom szerencsére anno nem kaptam hitelt,hogy lakást vehessek,amit bérlek ,az 6 éve 8 millió volt,most 3-ért se vinnék el...

2013. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

4-es . Ezért a helyzetért nem csak az elmúlt 20-év a hibás /mint írod /

mert sajnos a korom miatt emlékszem az elmúlt rendszerre .És az én kis városomban a 70-80 években sem dogoztak ugyan úgy mint most.És a szaporulat azóta növekszik.PL:A 70-évek végén kaptak 5 db Új társas házat.A helybéliek nem kis felháborodására,ami ugye jogos volt! kb 15 család . 1 -éven belül szinte 0-ra írták .Felszedték és eltüzelték a lakásokból a parkettát! Az ablakokból kitörték az üvegeket stb.Sorolhatnám még ,de minek, csak felhúzom magam rajta.

2013. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Eltüntetni, dózerolni a cigányokat!!!!
2013. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez felháborító, magyar fiatal párok egész életükre hitelbe verik magukat egy panellakásért, ezek meg ingyen megkapják, és tönkrevágják! Utánaolvastam ennek a fészekrakós dolognak, de ha rájöttek, h kamu volt az egész, miért nem lakoltatják ki ezeket?
2013. jan. 24. 15:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég messzire mentünk a témától de nem baj.Én Kecskemét közvetlen környékét ajánlom .Ha találnál valami olcsó házat.Az most nagyon jó helynek tűnik munkahely szempontjából is.Egy ismerősöm tanyát vett Kecskemét- től nem messze olcsón onnan jár be melózni.
2013. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!