Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik olyan kerti homokozó...

Létezik olyan kerti homokozó aminek van fedele és kereke is?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy homokozót,de van két kan kutyánk és ha kint hagynám az udvaron akkor lepisilnék.Ezért gondoltam valami kerekes megoldásra amit csak be kellene húzni a garázsba és kész.Létezik ilyen?Hol vegyek?
2009. szept. 1. 21:43
 1/5 anonim válasza:

Szia! Nekünk kerék nélküli van ilyen kagylós. Az egyik felében fürödhet a másik felében van a homokozó. Valamikor víz van benne csak, és van mikor csak homok. A vizet kiöntjük és berakjuk a garázsba este. Amikor homok van benne akkor összezárjuk ezt a kis kagylót és úgy be a garázsban. Kicsit vontatottan mondtam el bocsi. De remélem érted mire gondolok. Ráadásul sokba se kerül.

Játékboltban, de akár teszvesz, vatera, expresszen is megnézheted.

2009. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik,de nem túl nehéz?Már ha van benne homok,mert azt nem akarom kiönteni.Szerinted egyedül is be tudnám vinni?
2009. szept. 1. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Én láttam a teszen olyat aminek bár kereke nincsen de nem kagylós ha nem mint egy virág és a szirmaira be tud ülni a gyerek...sztem jobb mint a kagylós,jövőre mi is ilyet fogunk venni..hát ha másképp behúzod valahogy nem kell azt csurig megtölteni homokkal sztem..vagy vegyél egy nagy takaró fóliát és takard be azzal éjjel és ha le is pisili akkor csak a fóliát..
2009. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy az jutott eszembe még,hogy csináljon alá a párod egy gurulós deszkát vagy valamit amin az egész homokozó van....vagy valami hasonlót..
2009. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a segítséget.Végül is pillangó formát vettünk.Az egyik felét rá lehet tenni és majd esténként felteszem a nyársaló tetejére.:)
2009. szept. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!