Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az összes beépíthető gáztűzhel...

Az összes beépíthető gáztűzhely elektromos?

Figyelt kérdés
A sütő részére érdekelne,mert azt látom hogy a rózsás rész lehet gázos.

2013. jan. 28. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem.


pl. TEKA, Nardi stb.

[link]

2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zsolt75 ***** válasza:
77%

Egyetlen gáztűzhely se elektromos :-)


Van elektromos főzőlap és sütő és van gáztűzhely. Valamint a kettő kombinációja: elektromos sütő és gáz tűzhely :-)


Elnézést, hogy "kötekedek" :-)


Szóval beépíthetősbe általában vagy teljesen elektromos van vagy olyan aminek a főzőlapja gáz a sütője elektromos.

2013. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van beépíthetőbe gáz sütőrész is.
2013. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak dupla zöld kezet is küldenék.Köszönöm.Most már én is találtam nagy nehezen 1-2db-ot,de sajnos nem ez a jellemző.A második válaszolónak írom,hogy szerintem érthetően fogalmaztam,de elég morci vagyok,hogy kiesett a 4éves sütőnk üvege beesett és javíthatatlan és ismét kiadásba kell verni magunkat.
2013. jan. 28. 17:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Jav.:Beesett az üveg,ahogy kinyitom az ajtót úgy lifeg benne.
2013. jan. 28. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Javíthatatlan????

Nem létezik!

Nem tudom fejből,de az ragasztva van(volt),nem? Ha igen-javítható...még házilag is!

2013. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Milyen szakembert kérdezzünk?Az üveges azt mondta sima szilóval lehet,mert az kibír akár 150C is.Na de a sütő nagyobb hőfokon üzemel.
2013. jan. 28. 18:02
 8/11 Zsolt75 ***** válasza:

Lásd, hogy nem csak kötözködök :-) Egy hőálló sziloplaszt


[link]

2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az-az! Ragasztás-tömítéstechnikai boltban keresgélj.


Anno a Cora-ban(is)kapható Pelgrim tűzhelyek szerették levetkőzni a belső sütőajtó üvegüket.


Az ajtó szétszedése,és az üveg,valamint a belső oldal tökéletes tisztítása után végignyomni az anyagot körben a fémen. Ráhelyezni az üveget,egyenletesen lesúlyozni egy kicsit,és nem mozgatva várni...ha jól emlékszem,1/24 óra volt a száradási ideje.

2013. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az üveges azt mondta a hőálló sziló azért nem jó,mert megkeményedik és a hő hatására szétroppantja az üveget.Az üveg tágul a sziló pedig kemény és fix marad,ezáltal megroppan az üveg.holnap fölhívom a szervizt.
2013. jan. 28. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!