Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Dunaharaszti jó hely?

Dunaharaszti jó hely?

Figyelt kérdés
Aki ismeri Dunaharasztit, annak mi a véleménye róla? Szeret ott lakni, jellemző ott a betörés vagy ilyesmik? Iskola, óvoda milyen? Közlekedés?

2013. jan. 29. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Közlekedés nagyon jó, kocsival negyed óra alatt Pesten vagy, a HÉV is gyakran jár. A centrumban közel van a HÉV, iskola, óvoda is, a külterületeket nem ismerem annyira.

Hozzánk nem törtek még be soha.

2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kalmj ***** válasza:
Jó hely. Van 3 általános, különböző profilla. Van gimi is. Német, angol, sport, zene tagozatok. Betörések vannak, de van rosszabb település is. A legtöbb utca friss aszfaltos. Talán egyszer még uszodánk is lesz. Van "deszkás" pálya. Az új lakóparkoknál vannak marketek. Van piac, nyáron sörsátor, bálok, de van komolyzene is.
2013. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most készülünk oda költözni, remélem szeretni fogjuk.
2013. jan. 29. 14:24
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha még tudtok mesélni Harasztiról, írjatok. :)
2013. jan. 29. 14:29
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Már több mint 4 éve tetted fel a kérdésedet. Esetleg szabad megkérdeznem, hogy mennyire jött be Dunaharaszti?


Én most szeretnék oda költözni és én is kicsit el vagyok veszve.

2017. ápr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!