Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Shiazo vagy Shisharoma kővel...

Shiazo vagy Shisharoma kővel káros a vizipipa?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 21:18
 1/2 anonim válasza:
58%
Ezerszer tettek már fel kérdést a vizipipa károsságát illetve nem károsságát illetően, de hiteles választ soha nem fogsz rá kapni. Mikor divatba jött a vizipipa akkor orrba szájba nyomatták hogy mennyire nem káros. (főleg azok az oldalak, amik a forgalmazásával foglalkoztak) A sok kiskamasz meg örült, mert pontosan ezt akarta hallani, aztán fűzte a szüleit hogy vegyenek neki mert nem káros és bla-bla. Ezután ők is mindenhol azt nyomták hogy mennyire nem káros, mert ezt akarták hallani. Most is van aki váltig állítja hogy nem káros valaki azt hogy károsabb mint a cigi, valaki azt hogy kb olyan káros. Aki nagyon azt akarja hinni hogy nem káros, az az orvos professzor véleményére is azt mondja (ha az ellenkezőt állítja) hogy az az ember egy tudatlan idióta. De én egy ilyen vizipipával kapcsolatos állításra nem láttam kézzel fogható bizonyítékot. Mindenki mondja a magáét, de senki se tud rá épkézláb magyarázatot adni. Ezek után döntsd el te magad hogy mi az igazság. vagy don't give a fuck, and enjoy the waterpipe
2013. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lehet elkéstem de:

Shiazo:

-nincs nikotin

-nincs kátrány(ez a szerves anyagok égésével jön létre)

-nincs dohányos mellékíz

-csak ízesített vízgőzt szívsz

-valamennyi CO és CO2 tartalom a szén égése miatt(a városi levegőben több van, tekintettel hogy igazi szén ezért inkább CO2 van benne de kis mértékben)

-drága

Dohány:

-csekély nikotin

-csekély kátrány(max akkor több ha odaégeted a dohányt

-dohány mellékíz

-itt is szinte csak vízgőzt szívsz, a víz valamennyire kiszűri a nikotint és a kátrányt

-valamennyi CO és CO2 tartalom a fentiek miatt

-olcsóbb mint a shiazo

2013. ápr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!