Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen jó tippeket tudtok...

Milyen jó tippeket tudtok adni cipő mintázáshoz? Lakk?

Figyelt kérdés
Ha nem tudok sokféle színű, erre alkalmas, tartós festéket venni, körömlakk jó hozzá, mert gondolom az nem jön le, igaz? Nagyon válogatós vagyok cipőkben, vagyis még nem láttam olyant, ami igazán tetszene, bírnak, ha magamnak szabhatnám a mintát:). Lakk ajánlott?
2013. febr. 3. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:

elírás történt:|

bírnám*

2013. febr. 3. 17:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron el akarod rontani a cipőd, akkor az akril festéket tudom ajánlani , mert vizes bázisú és az nem támadja meg a cipő anyagát . tartósan rögzül bőrhöz , műbőrhöz, textilhez . Nem olcsó mulatság 500 ml. 6-12.000 forint.A körömlakkot nem tudom ajánlani ,mert a több oldószer elegye károsítja a műbőrt, nagyobb mennyiségben a DBP ( dibutil-ftalát) tartalma mérgező is lehet .
2013. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenáron elakarom, és köszönöm a hasznos választ:D
2013. febr. 3. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!