Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megbízható és olcsó vízszerelő...

Megbízható és olcsó vízszerelőt tudnátok ajánlani? Vízóra beszerelés és hitelesítés ára kb mennyi?

Figyelt kérdés
Légyszíves csak olyan vízszerelőt ajánljatok, akivel kapcsolatban személyes jó tapasztalataitok vannak.
2013. febr. 6. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ártana egy várost vagy kerületet írnod, mert hiába ajánl valaki egy szuper megbízható, vízvezeték-szerelőt Sopronban, ha Te Miskolcon élsz, oda nem fog elmenni, vagy ha mégis, az már rég ne méri meg Neked.
2013. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

budapesti a kérdező,

nekik áll az egész ország csak a fővárosból,

2013. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

én is budapesti vagyok, mégis eszembe jut, hogy esetleg nem lakik mindenki a környékemen... :-)

2013. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

Nem cserélheti bárki. Itt van lista azokról, akiket elfogadnak:


[link]


[link]


Ez Budapest, de gondolom, máshol is el lehet érni ilyen listát.

2013. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem cserélheti bárki"


Kiépítésről van szó.Amúgy minden cég csinálhatja akinek van szerződése pl.a Hexaéderrel.

2013. febr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vidéken általában van mindenhol vízóra - vidéki voltam...


De most budapesti lakásról lenne szó...


Aki offolt annak üzenem, hogy nem muszáj ám fárasztani magatokat azzal, hogy feleslegesen beszóljatok másoknak....

2013. febr. 7. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!